Tele2

Jei institucijos siekia taupyti, mūsų tikslai sutampa

tele2_efk_670

„Tele2“ yra vienas iš pirmaujančių telekomunikacijų operatorių Europoje. Visose veikos šalyse įmonė vadovaujasi bendru principu – siūlyti gerą paslaugų kokybę už mažą kainą. Aiškias ir pigias ryšio paslaugas „Tele2“ užtiktina visiems klientams – tiek fiziniams asmenims, tiek verslui ar institucijoms.

„Tele2“ skatina konkurencinės aplinkos kūrimą. Būtent efektyvi konkurencija lėmė, kad lietuviai mobiliuoju telefonu kalba pigiausiai Europos Sąjungoje. „Tele2“ siekia, kad visiems operatoriams būtų taikomos vienodos sąlygos pirkimuose ir rinkos reguliavimo taisyklės. Tai pagrindinis veiksnys, kuris sukuria efektyvią konkurencinę aplinką, taigi, ir galimybę vartotojams rinktis geriausios kainos ir kokybės paslaugas.

Visų šalies operatorių ryšio kokybė šiandien yra panaši, todėl „Tele2“ ragina verslo ir viešojo sektoriaus klientus rengti konkursus ir ryšio paslaugas rinktis pagal kainą. Įmonė aktyviai dalyvauja Centrinės perkančiosios organizacijos (CPO) skelbiamuose mažiausios kainos konkursuose. Juose dalyvaujantys ryšio tiekėjai jau įrodė, kad atitinka kokybės ir paslaugų spektro reikalavimus, todėl konkuruojama tik kaina.

Prieš kelis metus Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) atliktas tyrimas parodė, kad mobiliojo ryšio paslaugas per CPO perkančios viešojo sektoriaus organizacijos mokėjo vidutiniškai 8 kartus pigiau nei šias paslaugas perkančios savarankiškai. Skaičiuota, kad per vienerius metus toks kainų skirtumas biudžetui atneša mažiausiai 28,8 mln. litų nuostolių.

„Tele2“ pradėjus dalyvauti konkursuose, mobiliojo ryšio viešųjų pirkimų srityje išaugo beveik tris kartus. Skaidrios konkurencijos galimybe pasinaudojusios ir per CPO pirkusios organizacijos mobiliojo ryšio paslaugas gavo už mažiausią kainą. Be to, pirkdamos per CPO sistemą, organizacijos sutaupo konkurso organizavimo kaštus ir laiko sąnaudas.

Kad sąžiningų pirkimų metu sudarytos sutartys padeda sutaupyti ir nenuvilia, patvirtina ir praėjusiais metais atlikta tyrimų bendrovės „RAIT“ apklausa. Du trečdaliai – 68 proc. – perkančiųjų organizacijų, pradėjusių naudotis „Tele2“ paslaugomis, vidutiniškai 39 proc. sumažino savo ryšio išlaidas. Be to, beveik 65 proc. pirkimų sutartis pasirašiusių organizacijų nurodė, kad, perėjus į „Tele2“ tinklą, paslaugų ir aptarnavimo kokybė liko tokia pati ar pagerėjo.

Lėšų taupymas

Petras MasiulisKokybiškos paslaugos nebūtinai reiškia didelę kainą. Žinome, kad viešojo sektoriaus organizacijoms ypač svarbus geras kainos bei kokybės santykis ir jį užtikriname. Dalyvaudami viešųjų pirkimų konkursuose, siekiame, kad mobiliojo ryšio paslaugoms būtų išleidžiama kuo mažiau mokesčių mokėtojų lėšų

Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

.
.
.
.

Feliksas DobrovolskisVienas svarbiausių kainų mažėjimo veiksnių – konkurencija. (…) Be abejo, konkurenciją paskatino ir trečiojo judriojo ryšio operatoriaus veiklos pradžia ir verslo modelio principai. Paslaugų teikimas mažesnėmis kainomis buvo patrauklus paslaugų gavėjams, o kadangi mobiliojo telefono ryšio rinka yra jautri konkurentų veiksmams, vieno paslaugų teikėjo mažėjančios kainos ir diegiamos technologijos privertė atitinkamai reaguoti ir kitus judriojo ryšio operatorius.

Feliksas Dobrovolskis, Ryšių reguliavimo tarnybos direktorius (“Verslo žinios”, 2013 m. rugpjūčio 9 d.)

Konkursai skatina konkurenciją

„Tele2“ aktyviai skatina konkurenciją teikiant paslaugas viešajam sektoriui. Bendrovė kviečia biudžetines organizacijas teikti užklausas mobiliojo ryšio įmonėms ir taip peržiūrėti turimas mobiliojo ryšio sutartis.
Sąžininga konkurencija tarp operatorių padės viešojo sektoriaus organizacijoms sutaupyti ir gauti kokybiškas paslaugas už mažą kainą. Sumažinus ryšio išlaidas, sutaupytus pinigus galima panaudoti kitoms, svarbesnėms veikloms finansuoti.

Paskelbti mobiliojo ryšio paslaugų pirkimo konkursą paprasta – tereikia užpildyti supaprastintą formą ir išsiųsti ją mobiliojo ryšio operatoriams. Mobiliojo ryšio paslaugas konkursų būdu pirko jau daugelis įstaigų. Jų pavyzdžiu kviečiame pasekti ir Jus.

Atlikite kainų apklausą arba surenkite supaprastintą atvirą konkursą mobiliojo ryšio paslaugoms pirkti, o pagrindiniu kriterijumi siūlome laikyti mažiausią siūlomą paslaugų kainą su visais mokesčiais visam sutarties laikotarpiui. Tai leis objektyviai palyginti visų operatorių pasiūlymus.

Vien konkurso paskelbimas ar apklausos iniciavimas duos neabejotinos naudos – sulauksite peržiūrėtų ir atnaujintų visų operatorių pasiūlymų mobiliojo ryšio paslaugoms pirkti ir taip sumažinsite savo išlaidas. Konkuruos tiekėjai – laimėsite Jūs.

Susisiekite su mumis el. paštu, adresu viesieji.pirkimai@tele2.com arba užpildykite anketą ir TELE2 atstovas su Jumis susisieks.

TELE2 klientai

TELE2 paslaugomis šiuo metu naudojasi apie 650 biudžetinių organizacijų, tarp kurių yra:

LR Vidaus reikalų ministerija;

LR Finansų ministerija;

LR Švietimo ir mokslo ministerija;

LR Aplinkos ministerija;

LR Sveikatos apsaugos ministerija;

LR Kultūros ministerija;

Ignalinos rajono savivaldybė;

Molėtų rajono savivaldybė;

Vilniaus rajono savivaldybė;

Kelmės rajono savivaldybė;

Kėdainių rajono savivaldybė;

Trakų rajono savivaldybė.