Kaip susitelkti ir paspartinti veiklos gerinimą: integruotas požiūris

Seminaras #4

Kaip susitelkti ir paspartinti veiklos gerinimą: integruotas požiūris

Apžvalga

Viešajame sektoriuje vykdant procesų gerinimo iniciatyvas paprastai siekiama sutrumpinti paslaugų ar įsipareigojimų gyventojams įvykdymo terminus, pagerinti paslaugų kokybę bei sukurti daugiau vertės su mažesniu finansavimu. Menkai apibrėžti procesai kenčia dėl kompleksiškumo ir pasireiškia darbo broku, prasta komunikacija ir darbų mėtymusi – visa tai nulemia ilgus terminus. Visų trijų pažangiausių vadybos metodų – Lean, Šešių sigmų ir TOC – integracija leidžia net tik apibrėžti nusistovėjusius procesus, bet ir pertvarkyti juos taip, kad būtų ženkliai sutrumpinti įvykdymo terminai.
TOC suteikia trūkstamą elementą bet kokioje veiklos gerinimo iniciatyvoje, nes leidžia susitelkti į tai, kas labiausiai padidina organizacijos tikslo vienetų pralaidumą.

Bet kuri veiklos gerinimo iniciatyva turi apimti šiuos tarpusavyje susijusius klausimus:

  1. Kodėl reikia keisti?
  2. Ką pakeisti?
  3. Į ką pakeisti?
  4. Kaip įdiegti pokyčius?
  5. Kaip išlaikyti įdiegtus pokyčius?

Užsiėmimo metu bus pristatytas pirmasis iš TOC susitelkimo įrankių – Esamos Realybės Medis, leidžiantis priežasties-pasekmės ryšiais analizuoti net ir kompleksiškiausias sistemas (organizacijas) su daugybe problemų. Bus pristatyti ir kiti šiuolaikinės vadybos įrankiai bei parodyta, kada kokius geriausia naudoti. Galiausiai simuliacijos būdu bus pademonstruoti strategijos ir taktikos įrankiai, skirti paspartinti veiklos gerinimo projektų vykdymą.

Lektorius prašo dalyvių į užsiėmimą atvykti žinant (ar susigalvojus) savo organizacijos veiklos gerinimo tikslą ar norimus pasiekti rezultatus.

užsiregistruoti

Pagrindiniai faktai

Kur, kada

Pradžia: 2013-10-25 09:00 (penktadienis)
Trukmė: 4 val.
Vieta: LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Kas

Lektorius: Dr. Bahadiras Inozu
Audience: Valstybės institucijų ir valstybės valdomų įmonių vadovai bei pareigūnai, valstybės tarnautojai
Kalba: anglų

Kaina

520 LTL

Registracija

Norėdami užsiregistruoti į užsiėmimą užpildykite šią formą.

Apie pranešėją

Dr. Bahadiras Inozu

Bahadir InozuBahadiras yra vienas iš NOVACES įkūrėjų ir vadovų, patyręs Lean, Šešių sigmų ir Apribojimų teorijos ekspertas. Prieš padėdamas dirbti NOVACES, jis vadovavo ir dėstė Karinės jūrų laivybos ir jūrų inžinerijos mokykloje, dėstė inžinerinę vadybą Naujojo Orleano universitete, vadovavo Patikimumo, valdymo ir priežiūros skyriui Golfo pakrantės regiono jūrų technologijų centre.
Jis vienas pirmųjų pritaikė Lean Šešių sigmų metodą JAV laivų statyboje – šią jo veiklą parėmė Karinės jūrininkystės biuras. Šiuo metu jis intensyviai integruoja Apribojimų teoriją ir Lean Šešių sigmų metodą, kaip novatorišką požiūrį, į įvairių sričių procesų tobulinimą sparčiai kintančiose apinkose.

Daugiau nei 20 metų jis buvo idėjinis lyderis, įgyvendino daugiau nei 20 tyrimų projektų, išspausdino daugiau nei 70 straipsnių. Vienas iš jo darbų – kompiuterizuota priežiūros valdymo sistema (CMMS), turinti patikimumo ir prieinamumo analizės funkciją.

Savo magistro (1986 m.) ir daktaro (1990 m.) laipsnius Bahadiras gavo Mičigano universitete už savo darbus karinės jūrų laivybos ir jūrų inžinerijos srityje. Prieš tai jis baigė mechaninės inžinerijos studijas Stambulo technikos universitete.

Registration

Norėdami užsiregistruoti į užsiėmimą užpildykite šią formą.