Shimeonas Passas

Shimeon Pass books

Žinomas autorius

Shimeonas Passas yra dviejų anglų kalba išleistų knygų bendraautorius::

Focused Operations Management

Knygoje atskleidžiama, kaip su esamais ištekliais padaryti kur kas daugiau: pagerinti pralaidumą, reakcijos laiką ir kokybę. Knygoje pateikiamas sisteminis požiūris į organizacijos veiklos gerinimą, nuosekliai nagrinėjami efektyvumo rodikliai, veiklos valdymas, kokybė, kaštų apskaitos trūkumai, kainodara ir, žinoma, vertės kūrimas ir didinimas.

Focused Operations Management for Health Services Organizations

Knyga suteikia praktinių žinių ir įrankių, kap su turimais ištekliais pasiekti žymiau daugiau. Susitelkiama į kritinius iššūkius ir procesus, su kuriais susiduria sveikatos įstaigų vadovai. Ji suteikia įrankių, leidžiančių ženkliai pagerinti kokybę ir klientų pasitenkinimą negausinant išteklių.

Pranešimo #1 tema

Kaip pagerinti valstybinių sveikatos įstaigų našumą pasiekiant daugiau su turimais ištekliais

Apžvalga

Valstybinės sveikatos apsaugos sistemos išgyvena sunkumus bandydamos susidoroti su kaip niekad lig šiol augančia paklausa, ilgėjančia gyvenimo trukme bei besitraukiančiais biudžetais.

Izraelio ligoninės ir klinikos, įsidiegusios efektyvios vadybos koncepcijas ir įrankius, sugebėjo padidinti pralaidumą (20-40%) bei sumažinti vidutinę hospitalizavimo trukmę (30-50%). Izraelio patirtis rodo, kad našumas skubiosios pagalbos padalinyje, operacinėse, laboratorijose ir klinikose gali būti ženkliai padidintas, o taip pat pagerinta sinchronizacijas tarp pagalbos padalinių ir vidaus ligų palatų.

Izraelio reformos išdavoje tapo akivaizdu, kad hospitalizavimo laiko sutrumpinimas ir tiesioginių išlaidų sumažinimas nesuprastino medicinos paslaugų kokybės, priešingai – ji buvo netgi pagerinta. Taip nutiko dėl to, kad hospitalizavimo trukmės ir kaštų sumažėjimas buvo pasiekti eliminavus laiko švaistymą bei bereikalingų hospitalizacijų, konsultacijų ir tyrimų.

Santrauka

Kaip suvaldyti didžiulės ligoninės kompleksiškumą?

Kaip geriau sinchronizuoti atvykstančių pacientų srautą (iš pagalbos padalinių į palatas) su išrašomų pacientų srautu?

Kaip eliminuoti gydytojų ir slaugytojų laiko švaistymus?

Pilnos komplektacijos koncepcija operacinėse, klinikose, priėmimo procesai ir prašymai eksperto įvertinimui.

Gydymo plano progreso kontrolė, pagrįsta laiku.

Kaip eliminuoti nereikalingą (ir rizikingą) pacientų laukimo laiką?

Skaidrės

Video

Pranešimo #2 tema

Teisingumas laiku: TOC diegimas teismų sistemoje Izraelyje.

Apžvalga

Kaip ir dauguma teismų sistemų pasaulyje, Izraelio teismų sistema išgyvena nuolatinį paklausos augimą. Tai veda prie nepriimtinai ilgų bylų nagrinėjimo terminų ir, atitinkamai, kelia visuomenės nepasitenkinimą.

Pranešime bus parodyta, kokių koncepcijų ir įrankių įdiegimas leido padidinti teismų sistemos pralaidumą daugiau nei 40% sutrumpinant bylų nagrinėjimo terminus apie 50%. Priešingai nei įprasta manyti, Izraelio reforma parodė, jog greitesnis bylų nagrinėjimas nepakenkė nutarčių kokybei – pastaroji netgi pagerėjo, kartu padidindama visuomenės pasitikėjimą teismais.

Teismų sistema valdymo požiūriu yra unikali dėl savo kompleksiškumo, konfliktuojančių interesų ir visiškos teisėjų autonomijos. Nepaisant to, kai kurios Izraelyje įdiegtos vadybos koncepcijos ir įrankiai sulaužė egzistavusias politikas ir tradicijas. Norint pasiekti teisėjų, administracijos, advokatų ir teismų valdžios pritarimą reformai, buvo sukurtas labai smulkmeniškas pokyčių diegimo planas.

Shimeonas Passas yra viena kertinių Izraelio teismų reformos figūrų. Pranešimo metu jis pasidalins pokyčių diegimo patirtimi bei metodais, kuriais buvo užtikrintas teismų veiklos gerinimo reformos tvarumas.

Santrauka

Teisėjų laiko švaistymo eliminavimas bei pilnos komplektacijos koncepcija teisme.

Nenutrūkstantys teismo posėdžiai.

Ar byla gali būti traktuojama kaip projektas?

Ar 'teisingas' bylų paskirstymas teisėjams tikrai yra efektyvus?

Baigiamosios kalbos: raštu ar žodžiu?

Kokio 'ilgumo' turėtų būti nutarties dokumentas?

Teisėjų padėjėjų vaidmuo.

Kontroliuojamas bylų priskyrimas teisėjams pagal Būgno-Buferio-Virvės mechanizmą.

Skaidrės

Video

Comments are closed.