Kristen Cox

Kiek anksčiau Kristen dirbo Merilendo valstijos Neįgaliųjų departamente, kuris priklausė gubernatoriaus Robert Ehrlich kabinetui. Tai buvo pirmoji tokio lygio neįgaliųjų reikalais besirūpinanti įstaiga šalyje ir Kristen teko ją sukurti nuo nulio.

Kirsten prezidento George W. Bush buvo paskirta dirbti Švietimo departamente. Taip pat užėmė įvairias pareigas Nacionalinėje aklųjų federacijoje, buvo šios organizacijos Jutos padalinio prezidentė.

Paprastai Kristen dirba net keliose tarybose ar komisijose, yra pelniusi daugybę apdovanojimų. 2012-aisiais ji pateko į Jutos verslo žurnalo sudarytą garsiausių moterų trisdešimtuką ir jai buvo skirtas leidinio „Days of 47“ apdovanojimas už nuopelnus verslui.

Išskirtinė asmenybė

Gary Richard HerbertKristen išsiskiria savo nuolatinio tobulinimo paradigma. Ji pademonstravo įspūdingą lyderystę ir viziją vadovaudama vienai didžiausių Jutos institucijų, susidorojusi su rekordiniu krūviu skatinant užimtumą ir randant naujų būdų kurti darbo vietas. Tai yra būtent toks požiūris, kokio aš reikalauju, kai dirbame su pavaldžiomis institucijomis jas modernizuodami ir gerindami jų našumą.

Garis Ričardas Herbertas, Jutos valstijos gubernatorius

.
.
.
.

Kristen CoxVadovaujant poniai Cox, Jutos darbo biržos krūvis augo beveik 50 procentų. Restruktūrizavusi paslaugų teikimą, ji sutaupė daugiau nei 20 mln. USD kartu pagerinusi paslaugų kokybę. Pagal kitus efektyvumo matavimus, skaičiuojama, jog p. Cox vadovaujama darbo birža sutaupė valstijai apie 54 mln. USD.

Utah Business Magazine (2012 m. gegužė)

Pranešimo tema

Kaip įdiegti TOC principus ir įrankius valdžios institucijose ir pasiekti puikių rezultatų: Jutos istorija

Aprašymas

Pagrindinė problema, su kuria susiduria valdžia, yra mažėjantys viešųjų finansų ištekliai ir tuo pačiu metu augantis poreikis viešosios paslaugoms.

Jutos valstija planuoja tęsti “meistriškumo” tradicijas nustatydama aukščiausius standartus bet kokiai vyriausybinei veiklai. Turime užtikrinti, kad mažėjantys ištekliai būtų paskirstyti ir valdomi taip, kad ilgainiui suteiktų vis daugiau ir daugiau vertės gyventojams ir visoms interesų grupėms.

Valstijos gubernatorius Garis R. Herbertas yra nubrėžęs tikslą ir įpareigojęs savo kabineto 24 narius pagerinti institucijų veiklą 25% (matuojamas rodiklis apima kokybę, išlaidas ir pralaidumą) per artimiausius ketverius metus.

Dirbdamas valstijos Biudžeto ir valdymo tarnybos veiklos gerinimo direktoriumi, Gregas Gardneris su komanda yra atsakingas už šio ambicingo tikslo pasiekimą.

Pranešėjų rolės

  • Kris Cox ir Gregas Gardneris prieš trejus metus pirmieji išmėgino ir įdiegė TOC principus ir įrankius Jutos valstijos darbo biržoje.
  • Pasinaudodami įgyta patirtimi, jie sukūrė SUCCESS procesą – įrankį, skirta padėti pavaldžioms institucijoms įsidiegti TOC ir kitus šiuolaikinės vadybos principus.
  • Po didžiulės sėkmės diegiant SUCCESS procesą darbo biržoje, valstijos gubernatorius Herbertas paskyrė Kris vadovauti Biudžeto ir valdymo tarnybai ir koordinuoti visų 24 kabinetui pavaldžių institucijų darbą siekiant pagedinti veiklos rezultatus 25% per ketverius metus.
  • Po paskyrimo, Kris pakvietė Gregą prisijungti prie komandos, diegiančios SUCCESS procesą visoje valstijoje.

Santrauka

SUCCESS proceso apžvalga.

Procesas buvo sukurtas siekiant padėti pavaldžioms įstaigoms įsidiegti TOC ir kitus šiuolaikinės vadybos metodus bei rodiklius į savo kasdieninę veiklą.

Jutoje įdiegto efektyvumo rodiklio pristatymas.

“Kokybė ir Pralaidumas padalinta iš Veiklos išlaidų” - šis rodiklis skirtas matuoti progresą siekiant iškelto tikslo veiklą pagerinti 25%.

SUCCESS valdymo informacinės sistemos pristatymas.

Sistema sukurta siekiant supaprastinti ataskaitų rengimą ir progreso matavimą.

Įrankiai, padėję Jutos institucijoms pasiekti puikių rezultatų:

• Pralaidumo valdymo strategija
• Strateginiai ir veiklos rodikliai
• Pajėgumų kontrolė
…………………………………..• Stategija ir taktika
…………………………………..• Pagreitinimas
…………………………………..• Klaidų taisymas
…………………………………..• Politikų sinchronizavimas

Jutos progresas siekiant įtvirtinti biudžetavimo pagal įvykdymą procesą.

Institucijų prašymai skirti asignavimus vertinami planuojamos įtakos kokybei ir pralaidumui kontekste.

SUCCESS proceso diegimo 24 Jutos institucijose dabartinis statusas.

Ir jau pasiekti puikūs rezultatai.

Nauda klausytojams

Realus TOC principų ir įrankių pritaikymas valdžios veikloje.

Įskaitant visas tarpusavyje labai skirtingas įstaigas, besirūpinančias viešuoju saugumu, probacija, sveikata, darbo įgūdžiais ir perkvalifikavimu, žemės ūkiu, žmogiškausiais ištekliais, mokesčiais, verslo sąlygomis, transportu, gamtos ištekliais, gamtos apsauga.

Bus pristatyti įrankiai, kuriuos galima pritaikyti kitų šalių institucijose.

Bus pademonstruoti “apatinės eilutės” rezultatai, pasiekti naudojant minėtus įrankius.

Įrodyta, jog SUCCESS procesas duoda puikių rezultatų.

Skaidrės

Video

Comments are closed.