Bahadiras Inozu

Bahadir Inozu book

Žymus autorius

Bahadiras Inozu yra populiarios knygos bendra-autorius:

Performance Improvement for Healthcare: Leading Change with Lean, Six Sigma, and Constraints Management

Knygoje aprašomas integruotas požiūris į tris veiklos gerinimo metodikas, labiausiai pasiteisinusias ir efektyviausias transformuojant ligoninių veiklą siekiant pagerinti pacientų aptarnavimą. Aprašoma, kaip valdyti ligoninės procesų butelio kakliukus, eliminuoti švaistymus, sumažinti klaidų ir pagerinti produktyvumą prie esamų kaštų.

Pranešimo tema

Kaip ženkliai pagerinti veiklą integruojant Apribojimų teoriją su Lean ir Šešiomis sigmomis: pavyzdžiai iš vyriausybės, viešųjų paslaugų ir sveikatos apsaugos sričių

Aprašymas

Įrodyta, jog žemas organizacijos produktyvumas yra nulemtas įvairių priežasčių, tokių kaip vėluojantys projektai, uždelsti terminai, apkarpyti ar atšaukti projektai, biudžeto viršijimas. Tuo pat metu organizacija kenčia nuo užduočių pertekliaus, prastos koordinacijos, chroninio “multitasking’o”, neaiškių ir besikertančių prioritetų bei labai sudėtingų (kompleksiškų) procesų. Šios problemos veda prie perkrautų išteklių, nuovargio ir klaidų, atitinkamai klientų nepasitenkinimo, didžiulio streso ir bendro nepasitenkinimo, tvyrančio visoje organizacijoje.

Vyriausybės visame pasaulyje atranda pažangias valdymo metodikas, padedančias sukurti efektyvius sprendimus, leidžiančius organizacijoms duoti tai, ko reikalauja mokesčių mokėtojai. Šiandien pažangiausiomis veiklos gerinimo metodikomis laikomos Lean (sisteminis būdas naikinti bergždžio darbo mastus), Šešios sigmos (griežtas, duomenimis pagrįstas procesas eliminuoti defektus) bei Apribojimų teorija (pirmaujanti metodika atrasti ir valdyti sistemos apribojimus bei sutelkti organizaciją staigiam proveržiui).

Šių trijų metodikų tinkama integracija leidžia užtikrinti struktūrizuotą, sutelktą požiūrį į procesus ir sisteminį veiklos gerinimą bet kokioje organizacijoje. Apribojimų teorija užpildo spragą visais atvejais, kai nežinoma, kur sutelkti dėmesį siekiant užtikrinti didžiausią investicijų grąžą. Faktai rodo, kad Lean ir Šešių sigmų integracija su TOC dažnai nulemia nuo 10 iki 20 kartų geresnius rezultantus nei kurios nors vienos šių metodikų įdiegimas organizacijoje.

Bahadiras Inozu su klausytojais pasidalins patirtimi, kaip integruoti visas tris pažangiausias vadybos metodikas, bei atskleis, kaip gauti greitus apčiuopiamus pokyčių rezultatus, kaip to buvo pasiekta daugybėje JAV valdžios institucijų, kuriose efektyvumo gerinimo projektus vykdė pranešėjo komanda.

Apžvalga

Susitelkti į viską, reiškia, nesusitelkti į nieką.

Srauto koncepcija viešajame sektoriuje.

Papildomos geriausių integravimo praktikų charakteristikos.

Tikslas, susitelkimas ir diegimo žingsniai integruojant TOC, Lean ir Šešias sigmas.

Kaip pasiekti, kad veikla būtų ideali: sisteminiai įrankiai, paverčiantys bet kurią organizaciją geriausia savo srityje.

Skaidrės

Video

Comments are closed.