Apie

EU2013 renginys

Official event of EU2013

Susitelkti į efektyvumą.

Pirmininkaudama ES Tarybai Lietuva stengiasi pagerinti reagavimą į ekonominius, finansinius, socialinius ir energetinius iššūkius. Didžiulis dėmesys yra skiriamas tolesniam Europos konkurencingumo stiprinimui. Viešojo sektoriaus efektyvumas – gebėjimas su turimais ribotais ištekliais nuveikti daugiau – yra esminis faktorius kuriant turtingą Europą.

Konferencijoje bus pristatytos išskirtinių laimėjimų pasauliniu mastu pasiekusių įstaigų istorijos, pasidalyta šiuolaikinės vadybos žiniomis ir naujausiu jų pritaikymu praktikoje. Užsiėmimus ves praktikai, asmeniškai vadovavę veiklos gerinimo projektams įvairiose pasaulio šalyse ir pasiekę stulbinamų rezultatų.

Šis forumas organizuojamas JAV nevyriausybinės organizacijos TOCICO bei UAB „TOC sprendimai“, valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigos. Renginys LR užsienio reikalų ministerijos yra įtrauktas į Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai 2013 m. susitikimų sąrašą. Šis renginys, kaip mokymo programa, taip pat yra įtraukta į Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS).

skaitykite daugiau apie pirmininkavimą

Dalyviai

Participants

Renginyje laukiamas kiekvienas viešajame sektoriuje dirbantis organizacijos vadovas, padalinio ar skyriaus vadovas, specialistas.

Pernai, 2012 m. rugsėjį, pirmą kartą surengta Efektyvumo konferencija sulaukė daugiau nei 700 dalyvių iš visos Lietuvos. Šiemet tarp dalyvių bus daugybė užsienio organizacijų atstovų iš viso pasaulio. Visus dalyvius, iš kur jie bebūtų, vienys bendras tikslas ženkliai pagerinti viešojo sektoriaus organizacijų veiklą suteikiant gyventojams, verslui kuo daugiau vertės.

Praktinį turinį savo darbe galės pritaikyti žmonės, dirbantys šiose pozicijose:

 • Įvairių institucijų vadovai (ministerijų, savivaldybių, agentūrų, departamentų, inspekcijų, tarnybų)
 • Viešųjų pirkimų specialistai ir komisijų nariai
 • Teisėjai, teismų vadovybė bei personalas
 • Ligoninių personalas, vadovybė ir įvairių sričių gydytojai
 • Valstybės valdomų įmonių vadovai, valdybų nariai
 • Politikai, suprantantys, jog žemas efektyvumas yra ne žmonių, bet sistemų problema
užsiregistruokite dalyvauti

Dvi turiningos dienos

Book your time!

Geriausia laiko investicija.

Renginys tęsis dvi dienas.

Pirmoji diena, spalio 24-oji (ketvirtadienis), skirta išsamiai pasidalyti pasaulinio lygio sėkmės istorijomis ir parodyti dalyviams galimų sprendimų kryptį sprendžiant panašias problemas savo organizacijose.

Antroji diena, spalio 25-oji (penktadienis), skirta visos dienos užsiėmimams, kurie suteiks dalyviams labai detalius vadybinių sprendimų, kurie galės būti įdiegti jūsų organizacijoje, kad stipriai pagerintų jos efektyvumą.

Kiekvienas dalyvis gali pasirinkti, ar dalyvauti vieną, ar dvi dienas. Dalyvaujantieji antrąją dieną gali pasirinkti bet kurį tinkantį užsiėmimą. Kiekvienos dienos dalyvavimo kaina yra 520 Lt.

Dviejų dienų programa yra sukurta siekiant suteikti dalyviams kuo daugiau įkvėpimo imtis pokyčių, taip pat įgauti reikalingų žinių, kaip tuos pokyčius kuo sėkmingiau įgyvendinti.

Užsiregistruokite ir susiplanuokite savo dalyvavimą

Pranešėjai

Speakers

Praktikai pasirengę dalintis patirtimi.

Pasaulinio lygio vadybos ekspertai, aukščiausio lygio vadovai, kiekvienas su giliu priežasties-pasekmės sisteminiu mąstymu, atvyksta į Vilnių pasidalyti įspūdingais rezultatais viešajame sektoriuje ir jų pasiekimo algoritmu. Pranešėjai tiki, jog dalydamiesi patirtimi gali padaryti pasaulį geresnį.

Per dvi dienas charizmatiški pranešėjai ir praktikai pasidalys sprendimais, kaip sumažinti kompleksiškumą, sutrumpinti įvykdymo (bylų, projektų, hospitalizavimo, kt.) terminus, sutrumpinti eiles, pagerinti našumą, paspartinti projektus, padidinti produktyvumą, susidoroti su neapibrėžtumu ir dar daugiau.

Tarp pranešėjų – viena efektyviausių pripažintos JAV įstaigos vadovai, efektyviausios Nyderlandų ligoninės atstovai, sėkmingiausia pasaulyje laikomos teismų reformos Izraelyje vykdytojas, bestselerių apie JAV valdžios (ne)efektyvumą autorius, žmogus, padėjęs Vroclavui išvengti fiasko dėl ženkliai vėlavusio pasirengimo Euro2012 futbolo čempionatui, taip pat Lietuvos viešajame sektoriuje gerai žinomos asmenybės.

žiūrėti pranešėjus

Organizatoriai

Organizers

Pasaulinė organizacija su partneriais Lietuvoje.

Renginį organizuoja TOCICO, JAV veikianti nevyriausybinė organizacija, vienijanti šiuolaikinių vadybos metodų ekspertus visame pasaulyje. Vienas organizacijos tikslų – dalytis Apribojimų teorijos (TOC) ir kitų metodikų žiniomis ir pasiekimais padedant organizacijoms suteikti daugiau vertės gyventojams.

TOC yra laikoma pažangiausia ir plačiausiai naudojama metodika sistemiškai gerinti organizacijų veiklą. TOC įvairia apimtimi naudoja visos be išimties Fortune 500 sąrašo kompanijos, o tokios bendrovės kaip „Boeing“, „Mazda“ šią metodiką naudoja praktiškai visose operacijose.

Nuo 2003-ųjų metų TOCICO yra surengusi daugiau nei 20 tarptautinių konferencijų JAV, Indijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Europoje.

TOCICO partneris Lietuvoje – UAB „TOC sprendimai“, sėkmingą konferenciją Vilniuje surengusi 2012 metais. Įmonės pagrindinė veikla – pagalba gamybos, distribucijos ir prekybos įmonėms per trumpą laiką ženkliai padidinti pelningumą. Tarp bendrovės pasiekimų viešajame sektoriuje – krizės ir bankrotų bumo metu 5 kartus padidintas produktyvumas Garantiniame fonde.

Žiūrėti ankstesnių konferencijų sąrašą

Partneriai

Partners

Bendradarbiavimo galimybės.

TOCICO dėkoja savo partneriams už pagalbą rengiant renginį:

 • LR ūkio ministerijai
 • LR sveikatos apsaugos ministerijai
 • Goldratto institutui (Izraelis)
 • UAB „TOC sprendimai“
 • Change and Innovation Agency (JAV)
 • Focused Management Ltd. (Izraelis)

Jei norite prisidėti prie šio renginio ar turite bendradarbiavimo idėjų, susisiekite su renginio projekto komanda.

Susisiekite dėl bendradarbiavimo

Vieta

Venue

Geriausios vietos.

Pirmoji konferencijos diena vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Adresas: Laisvės pr. 5, LT-04215 Vilnius.

Antrosios dienos užsiėmimai vyks įvairių sostinės viešbučių konferencijų salėse.

pažiūrėti žemėlapyje

Viešbučiai

Accommodation

Tinkamas apgyvendinimas.

Kadangi renginys vyks dvi dienas, svečiams iš kitų miestų rezervavome kambarių keliuose Vilniaus viešbučiuose. Susisiekite su renginio komanda, kad gautumėte spec. nakvynės pasiūlymus konferencijos dalyviams.

susisiekti

Medijos akreditacija

Media accreditation

Esame atviri laisvai spaudai!

Žiniasklaidos atstovai, norintys nušviesti pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai susitikimus Lietuvoje, turi akredituotis. Paraiškos akreditacijai pateikiamos internetu, registruojantis akreditacijos sistemoje.

Kviečiame susisiekti su renginio atstove spaudai, jei pageidaujate gauti daugiau informacijos.

spaudos akreditacija

Pagrindinis renginio rėmėjas

Renginio partneriai

Renginio rėmėjai